Szeroki wybór szkoleń dla lekarzy

Ciągłe doskonalenie jest nieodłączną częścią pracy lekarza. Nie tylko zdobywanie wiedzy teoretycznej, pochodzącej z analizy najnowszych badań, ale też rozwijanie umiejętności praktycznych. Jest wiele organizacji oferujących szkolenia doszkalające pracownikom służby zdrowia. Poznań LAB ma bardzo rozbudowaną gamę kursów, przeznaczonych dla lekarzy różnych specjalności. Jeżeli ktoś decyduje się na wybór danego szkolenia, powinien być absolutnie pewny, że zostanie ono przeprowadzone według najwyższych standardów.

Jak wyglądają kursy w Poznań LAB?

Kursy są prowadzone przez autorytety medyczne- profesorów mających duże doświadczenie w danej dziedzinie. Sale konferencyjne służące do przeprowadzania zajęć teoretycznych są wyposażone w sprzęt multimedialny. Wielką uwagę prowadzący skupiają na części praktycznej. Lekarze biorący udział w szkoleniu mają możliwość nauki przeprowadzania zabiegów na bardzo dobrych preparatach anatomicznych. Są to nieutrwalone ludzkie zwłoki- nie da się lepiej symulować zabiegu. Zajęcia praktyczne odbywają się w pomieszczeniach, które odwzorowują warunki sali operacyjnej. Preparaty są przebadane pod kątem HIV, HBV, HCV i Syphilis. Ćwiczenia są w pełni bezpieczne. Poznań LAB robi wszystko, żeby jak najlepiej przekazać wiedzę i umiejętności praktyczne kursantom, osiągając ich pełne zadowolenie. Firma figuruje w rejestrze podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Szkolenia przeznaczone są dla lekarzy i lekarzy stomatologów. Specjaliści medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej mogą przećwiczyć lub nauczyć się wykonywać bardzo wiele operacji, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów okolicy twarzy. Urolodzy samodzielnie wykonują laparoskopowe procedury resekcji części nerki, czy guza w jej obrębie. Lekarze stomatolodzy mają szansę przeprowadzić trudne ekstrakcje, podcinanie okostnej, czy ćwiczenia z implantacji. Ginekolodzy szkolą się w technice wykonywania różnych zabiegów laparoskopowych. Oferta jest skierowana również do ortopedów, chirurgów ogólnych i laryngologów. Ze wszystkimi dostępnymi szkoleniami można się zapoznać na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.